Sony Ericsson Xperia Casus Cep Telefonu

Sony Xperia Ray Casus Telefon
Sony Xperia Ray Casus Telefon

Sony Ericsson Xperia Casus Telefon 

Sony Ericsson Xperia Akıllı cep telefonu Sony şık ve zarif tasarıma sahip yeni Xperia cep telefonu casus telefon dinleme programı yüklenerek casus özellikler kazandırıldı. Sony Xperia casus cep telefonu sıfır kutusunda 2 yıl dispritör garantili cep telefonu takip etmek istediğiniz kişiye hediye etmeniz yeterli olacak casus cep telefonu özellikleri telefon dinleme ve ses kayıt ile cep telefonunda yapılan her görüşmeyi gizlice kayıt eder ve sipariş esnasında aldığınız online kontrol paneline kullanıcı adı şifrenizle girerek bu ses kayıtlarını ister dinleyin ister arşivleyin, casus telefon ortam dinleme ve ses kayıt özelliği ile ortam kayıtları da dinlenebilmektedir, casus telefon gps konum belirleme sayesinde Sony Ericsson Xperia casus cep telefonu  kullanan kişinin nerede olduğunu istediğiniz zaman görebilme ve sms whatsapp gibi tüm kayıtları online olarak izleyebilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip Sony Ericsson Xperia buradan casus telefon dinleme özellikleri sayfamızdan tüm casus özellikleri görebilirsiniz.

Sony Xperia casus telefon normal bir xperia cep telefonundan farkı yoktur, elinizdeki hazırda olan herhangi bir android işletim sistemine sahip cep telefonuna casus program yükleyebilirsiniz. Yukarıda paylaşmış olduğumuz casus telefon özellikleri her android cep telefonunda çalışmaktadır.

Böylelikle bizden kullanım için hazır cep telefonu almanız gerekmemektedir, piyasadan aldığınız bir cep telefonuna da casus telefon programı yükleyebilirsiniz.

Detaylar veya aklınız takılan soru işaretleri için iletişim bölümünden form doldurabilir, veya 7/24 müşteri destek 216 441 2 827  hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın