Samsung Galaxy Casus Telefonlar

samsung-galaxy-casus-telefon-dinlemeEn iyi Samsung Galaxy Casus Telefon Dinleme Programı

Android işletim sistemine sahip cep telefonları samsung galaxy s3, samsung galaxy s4, galaxy note, samsung galaxy nexus gibi samsun casus telefon dinleme yazılımı yüklenerek kullanıma sunulmuş casus cep telefonlarının listesini aşağıda görebilir ve satın alabilirsiniz. Aşağıdaki cep telefonları casus yazılım yüklenmiş olarak satışı yapılmaktadır, sizlere yükleme zahmetiyle uğraştırmadan, bilgi ve beceri kullanmadan aldığınız casus cep telefonunu dinleme istediğiniz kişiye hediye etmeniz ve kullanmasını sağlamanız yeterli olacaktır.

Samsung galaxy casus telefon dinleme programı dilerseniz sadece program olarak satın alabilir elinizdeki mevcut galaxy android cep telefonuna yükleyebilirsiniz.

 

Samsung Galaxy S3 Mini Casus Cep Telefonusamsung-s3-mini-casus-telefon

Samsung un mükemmel tasarım ve kibar galaxy s3 cep telefonunu sizler için android casus telefon ve takip programı yüklenerek takip için hazır hale getirdik. Samsung galaxy S3 mini cep telefonu sevdiklerinizi, eşiniz ve çocuklarınız takip etmek amacıyla geliştirilmiş smart spy phone casus telefon programıdır. Samsung Galaxy s3 Mini Cep telefonu sıfır kutusunda 2 yıl KVK ve GENPA garantili üründür. Siparişiniz aynı gün kargoya verilir cep telefonu casus özellikleri ofisimize gelerek ücretsiz deneyebilir, test ederek satın alabilirsiniz. İstanbul ve yurtdışı için kargo hizmeti sağlanmaktadır.

Samsung galaxy s3 mini casus cep telefonu özellikleri, cep telefonu üzerinde herhangi bir cihaz veya devre gibi bir uygulama yapılmamaktadır, cep telefonu takibi tamamen lisanslı programlar yüklenerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Samsung s3 mini cep telefonu özellikleri

Samsung galaxy s3 mini cep telefonunda yapılan görüşmeleri kayıt ederek siparişinizle açılan size özel hesabınıza giriş yaparak ses kayıtlarını dinleyebilirsiniz telefon dinleme ve ses kayıt özelliği.. Samsung galaxy cep telefonu gizlice ortam konuşmalarını kayıt ederek sizin hesabınıza gönderir. Cep telefonunda yapılan sms ve whatsapp trafiği tüm detaylarıyla kayıt edilerek Devamı..

 

 

 

Samsung galaxy s4 casus cep telefonu samsunggalaxy-s4-casus-telefon

Samsung Galaxy s4 casus cep telefonu samsung un 2013 yılına damgasını vuran teknoloji harikası cep telefonunu sizler için casus telefon dinleme programı ile modifiye ederek casus telefon haline getirdik. Samsung galaxy s4 cep telefonu KVK faturalı ürün olup cep telefonu 2 yıl garantilidir. Piyasada satılan cep telefonlarından farkı yoktur, tarafımızdan program yüklenerek kullanıma hazırlanmıştır. Casus telefon programının yüklenmiş olduğu uzman kişiler tarafından bile incelendiğinde anlaşılması imkansızdır.

Peki bu casus cep telefonu ile neler yapabilirsiniz ?

Samsung galaxy S4 casus cep telefonu takip edeceğiniz kişiye hediye etmeniz veya kullanmasını sağlamış olmalısınız. Samsun galaxy sim kart takıldığı anda sizin için  takip ve dinlemeye başlayacaktır. Casus cep telefonu satın aldığınızda sizlere Türkçe ve resimli anlatım kılavuzu ile birlikte verilir. Ayrıca cep telefonunu takip edeceğiniz internet paneli için size özel bir kullanıcı adı şifre verilmektedir.Bu şifreniz ile panele giriş yaptığınızda casus cep telefonunda ki tüm aktiviteleri  devamı…

 

Yeni samsung galaxy serisi s9 8.1 android sürümü ile piyasaya sürüldü.

Samsung, 2018’in amiral gemisi akıllı telefonunu piyasaya sürdüğü için, Galaxy S9 ve S9 Plus spy phone software donanımının optik kapasitesine çok önem verildi . Galaxy S8 serisinin bir tekrarı gibi görünebilir, ancak yazılım ve donanım bir yıl daha bilgi ve uzmanlıkla güncellenmiştir.

Samsung’un kamerası için gerçek adım, Galaxy S9 Plus’a ait. İki bayrak gemisinden daha büyük olanı, Samsung akıllı telefonundaki ilk çift objektifli fotoğraf makinesine sahiptir (phablet olarak sayılan Not aralığının aksine). Bu, Galaxy S9’un tek objektifini daha sonradan düşünülmüş mü?

 

Samsung Galaxy S9 (Ewan Spence)
 Self spy phone

Değişken Diyafram

Kamera tertibatının küçük fiziksel boyutu göz önüne alındığında, hemen hemen her akıllı telefonun sabit bir diyafram lensi vardır (daha büyük dijital SLR fotoğraf makinelerinizden farklı olarak). Galaxy S9, günümüzün akıllı telefonuna değişken bir diyafram getiriyor. F / 2.4 ve /1.5 arasında geçiş yapabilme özelliğiyle, kamera yazılımı açıklığı gece veya karanlık alanlarda daha fazla ışığa izin verecek şekilde genişletecek, daha dar diyafram açık ortamlarda gündüz çekimlerinin yapılmasına yardımcı olmayacaktır. maruz kalan

Geçmişte, sınırlama ışığı ISO’ya (sensörün hassasiyeti) ve deklanşör süresine (ışığın sensörün üzerine çıkması gereken süreye) düştü. Artık Samsung’un daha büyük kameralarda yaygın olarak kullanılan bir aracı var, ama akıllı telefon form faktöründe.

Değişken diyafram otomatik veya manuel olarak kontrol edilebilir. Çoğu kullanıcı için bu, Samsung’un otomatik modunun tek başına bırakılabildiği, ancak resimlerinde daha fazla kontrole sahip olanlar için seçenek var.

Kameranın Kendi Belleği

Galaxy S9 teknik özelliklerinde listelenen 4 GB RAM’den ayrı olarak kameranın kendi özel belleği. Bu, kamera birimi tarafından alınacak ve kullanıcıya sunulan tek görüntüde işlenecek çoklu ‘çekim’ yapılmasına izin verir. Samsung’un işleme yazılımı ile birlikte gelen koşullardaki hafif değişiklikler, gürültüyü ve sarsıntıyı azaltırken daha fazla ayrıntı ve kontrastın keşfedilmesini sağlar.

Samsung ayrıca işleme algoritmalarındaki renk ayarlarını da geri çevirdi. S9 resimleri şimdi Güney Koreli şirketten önceki el cihazında görülenden biraz daha doğal görünüyor. Bu, görüntüleri kendiniz düzenleyebileceğinizi ve tarihi yakınlık için canlı renkler elde etmek için rengi artabileceğinizi söyledi. Görüntülerim için her zaman daha doğal bir görünüm tercih ettim, bu yüzden Samsung telefon dinleme  için başka bir kazanca sahip olmak için bu işleme seçimini düşünüyorum, yine de diğer el cihazlarından çok daha fazla doygunluğa sahip.

Süper Slo-Mo

Oldukça kendinden açıklayıcı, kesinlikle harika görünüyor ve doğru yaratıcı ellerde 60 fps’de 4K video, 240 fps’de 1080p veya 720p’de 960 fps’e kadar ölçeklendirme kabiliyeti gülünç derecede etkileyici. Kamera donanımındaki ekstra bellek, daha fazla çekimin işlenmesine izin verir, ancak modun etkinleştirilebileceği sınırlı bir pencereye sahip olursunuz.

Samsung’un otomatik yazılımı bir kez daha S9’a söyleyebilmenizi sağladıktan sonra Super Slo-mo’da bir şey kaydetmeye hazırsınız, ancak telefon harekete başladığını algılayana kadar kayıt yapmaya başlamayacak. İyi çalışan güzel bir dokunuş. Daha yüksek kare hızlarında çalışmak için iyi aydınlatılmış bir ortamda olmanız gerekiyor (kameranın başına düşen kare başına daha az ışık var) ve bu ses tonunu çoğu insan için gerçekten çok kullanılan bir özellik haline getiriyor – ama kameraya dikkat çekiyor. ve diğer özellikler.

 

 

Bir cevap yazın