LG Casus Telefon Dinleme

LG Casus Cep Telefonları

LG G2 D802 Casus Cep Telefonu
LG G2 D802 Casus Cep Telefonu

Yeni LG G2 D802 Casus Cep Telefonu

Yeni ince tasarım LG G2 D802 cep telefonu sıfır kutusunda 2 yıl garantili cep telefonunu sizler için casus telefon dinleme programı yükleyerek kullanıma hazır hale getirdik. LG cep telefonu 2013 yeni ve çok ince şık tasarıma sahip, 5.2″ FULL HD IPS EKRAN – 13 MP OIS KAMERA – SIFIRA YAKIN ÇERÇEVE KALINLIĞI ile Sihirli tuş takımları dizayn edilmiş.

Bu akıllı LG cep telefonuna casus telefon dinleme programı yükleyerek özelliklerine özellik kattık. LG Cep telefonunu sizler için takip ve dinleme telefonu haline getirdik, casus LG cep telefonu  kullanıma hazır olduğundan cep telefonunu takip etmek ve dinlemek istediğiniz kişiye vermeniz yeterli olacaktır. LG Casus cep telefonunda yapılan konuşmaları dinleyebilir veya kayıt edebilirsiniz, Lg cep telefonu ortam dinleme özelliği sayesinde ortam ses kayıtları alabilir, sms takip, gps konum belirleme yani yer tespiti, çekilen resimlerin takibi gibi profosyonel casus özellikleri kullanabilirsiniz. Lg Android casus cep telefonuna yüklenen detaylarını Casus telefon programı özellikleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Cep telefonu siparişlerinizi 7/24 müşteri destek hattı 0216 441 2 827 hattımızdan veya iletişim bölümünden form doldurarak sipariş verebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın