Casus Cep Telefonları

casus cep telefonlarıCasus Telefon Nedir ?

 Öncelikler sitemize hoş geldiniz, Bu yazımızda sizlere Casus telefon teriminden bahsetmeye çalışacağız,  casus cep telefonu aslında piyasada satılan Samsung, Nokia, blackberry, Windows mobile gibi telefon dinleme cep telefonlarına bir güvenlik yazılımı yükleyerek cep telefonlarını dinlenebilir hale getiren casus yazılımla modifiye edilen cep telefonlarına, casus cep telefonu adı verilir.

Casus cep telefonu faydaları

Çocukların takibi ;

Casus telefon dinleme  program ile  tam 1 dakika kısa bir sürede uyumlu cep telefonlarına yükleyerek sevdiklerinizi korumaya alabilirsiniz. Türkiye ‘de kullanımı git gide yaygınlaşan casus telefon programları, ebeveynler, çalışan aileler için casus yazılım kullanılması şarttır. Çalışan ailelerin büyük sorunu olan çocuğum okula gitti mi ? arkadaş çevresi nasıl ? acaba şu anda okuldan eve geldi mi ? Nerede kaldı bu çocuk ? gibi tüm endişe ve şüphelere çözüm bir casus telefon dinleme yazılımına sahip olmak.

Eşler ve Sevgililer ;

Günümüzde bir çok Ülkede yaygın olarak kullanılan casus telefon dinleme programı, birbirinin aldattığını düşünen eşler tarafından da çok rabet görmektedir. Bir çok eş bunu karşılıklı güven sağlamak ve aile içerisinde kayıp edilen güveni tekrar sağlamak için yaygın olarak kullanmaktadırlar. Eşler casus telefon programını anlaşarak bir birlerinin telefonuna yükleyenler olduğu gibi, bir çok eş te gizlice bir birlerinin cep telefonuna yükleyerek onun telefonda yaptığı görüşmeleri dinliyor, ortam dinleme özelliği ile yanında olmadığı zamanlarda cep telefonunun çevresindeki tüm konuşmaları dinleye biliyor, sms takip, cep telefonu rehber listesi ve en önemli özellik harita üzerinden yer tespiti ile eşinin nereden olduğunu görebiliyor. Böylece aldatma olaylarının açığa çıktığı veya şüphelerin yersiz olduğu, bir çok ailenin huzur bulduğu görülmüştür.

Personel takip ;

Gene bir çok ülkede şirket çalışanlarının veya iş ortaklarının cep telefonlarına casus telefon dinleme programı yükleyerek şirket güvenliği ve personel verimini arttırma konusunda da yaygın olarak telefon dinleme yöntemi kullanılmaktadır.

Casus telefon dinleme yazılımı uzaktan yüklenebilir bir yazılım değildir. Cep telefonu 1 dakika dahi olsa elinizde olmalı ve manuel olarak yazılım yüklenmek zorundadır.

Casus telefon dinleme programı, sadece programa uyumlu işletim sistemlerinde çalışmaktadır, bunlardan bazıları;

Casus Telefon Dinleme yazılımı genellikle Samsung Galaxy serileri, HTC, Motorola, LG, Blackberry, iPhone, Sony Ericsson, Acel, Dell gibi android işletim sistemine sahip tüm cep telefonları ve tabletlerde telefon dinleme kullanılmaktadır.   

Cep telefonu uyumu için bizlerle irtibat kurmaya çekinmeyiniz.  Müşteri hizmetlerimiz 7/24 hizmet vermekten mutluluk duyar…          

 

Bir cevap yazın