Sorular

Casus Telefon Dinleme Sıkça Sorulan Sorular

Online Casus Telefon Yazılımı Satın Alma Casus telefon yazılımı satın almaya karar verdiniz iletişim formunu kullanarak kayıt işlemini başlatınız belirttiğiniz e posta adresine PayPal güvenli ödeme satın alma bilgileri gönderilecektir. Online satış için istenilen bilgileri giriniz ve ödemenizi tamamlayınız. Ödeme tamamlandıktan 10 dakika sonra aktivasyon kodunuz ve yükleme talimatları e posta adresinize gönderilecektir. Ödemenizi Mastercard, Visa American Express ve tüm banka kartlarıyla yapabilirsiniz.

Kredi Kartımda ödeme bilgileri ne görünecek ? Merak etmeyiniz, kredi kartınızda casus telefon dinleme programları veya firma ismi görünmeyecektir. Kredi kartınızda  [ 30/11/2013 PAYPAL *PUT IO 4029357733 LU ] şeklinde görünür. Geri ödeme politikası Bizler casus telefon programlarını satana kadar arkasında durmuyoruz, sattıktan sonrada her sorun ile ilgilenmekteyiz.   Bizim casus telefon programı ile bir sorunla karşılaşırsanız veya anlatılan özelliklerden her hangi biri çalışmaz ise paranızı kuruşu kuruşuna iade ediyoruz ve hizmetinizi iptal ediyoruz.

Casus yazılım yüklemek için teknik becerim yok Casus telefon programı yüklemek için hiç bir teknik bilgiye ihtiyaç duymazsınız, sipariş sonrası e posta adresinize kullanım ve program kurulumu için resimli bir kılavuz göndereceğiz. Bir çok ev hanımı ve teknik bilgi sahibi olmayan müşterimiz casus programı 5 dak. içerinde yükleye bilmektedir. Oldu ki sorun yaşadınız müşteri hizmetleri yetkililerimiz ile 7/24   iletişim sayfamızdan destek alabilirsiniz. Casus programı istediğimde iptal edebilir miyim ? Casus telefon dinleme programını yönetim panelinden iptal edebildiğiniz gibi, 1 yıl süre boyunca başka telefonlara cep telefonlarına aktarma hakkınız bulunmaktadır. Casus yazılım güncelleme yapmak gerekir mi ? Satın aldığınız casus telefon dinleme programı yeni bir sürüm çıktığında otomatik olarak cep telefonunda güncellenir.  Bunun için ayrıca bir şey yapmanız gerekmez.

Casus telefon programı benim telefonumda çalışır mı ?

Bir cevap yazın