Hakkımızda

Casus-Telefon-Dinleme.org

Ekibimiz gerçekleri öğrenmenize ve şüphelerle yaşamanıza son vermenize yardımcı olmak için bu işe kendilerini adamış bir çok profesyonel kişilerden oluşur.  Bizler casus telefon yazılımı uygulamalarını satana kadar değil, sattıktan sonra da sizlere tam bir rehberlik sağlayarak sizler için en iyi casus yazılım uygulamalarını ve güncellemelerini sağlamaya devam edeceğiz.

Firmamız satın aldığınız casus telefon dinleme yazılımının yüklenmesi, kurulması ve kullanılması konusunda sizlere 7 / 24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri sayfamızdan destek sağlamaktadır.

Android, Blackbery, Windows mobile, ios iphone ve symbian işletim sistemleri için casus telefon dinleme yazılımlarının küresel standartlarda en iyi üretici olan ABD Spy Phone Software yazılımlarını satmaktayız. Türkiye piyasasında bulacağınız yazılımların % 98 i China Çin üretimi yazılımlar satarak sizleri kandırmaktadır. Casus telefon yazılımlarını bize danışmadan almayınız, firmamızdan tanıtımı görerek yazılım alabilirsiniz, Google sonuçlarında casus telefon kelimesi aratarak ulaşacağınız bir çok firmanın belirli bir adresi ve telefon numarası olmadığını göreceksiniz satışlarını online sadece internet üzerinden yapan firmalara itibar etmeyiniz.

Casus telefon dinleme yazılımları Türkiye tabanlı firmasından satın aldığınız program takip uygulama paneline haftanın 7 günü 24 saat ulaşarak takip ve dinleme yapabilmenize olanak sağlar. Canlı denetim masasına size özel kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptığınız için özel bilgilerinizi de kimseyle paylaşmamaya  imkan sağlar.

 

Şirket Profili

Şirketin müdürü mobile security software uzmanlık eğitimini Avrupa , İngiltere ve ABD  de  yazılım tasarımı ve geliştirme uzmanları, güvenlik gözetim uzmanları ve hükümet ve kurumsal sektörlere hizmet veren birçok diğer profesyonel çalışma üzerinde geniş bir tecrübeye sahiptir.

O bir güvenlik gözetim şirketi ile çalışarak eğitimini tamamladıktan sonra 2006 yılında şirket çalışmalarına başladı ve daha sonra onun şaşırtıcı bilgi paylaşımı ve yurt dışında eğitim için bir security software portal yaparak eğitim sektöründe görev yaptı.

Bu endüstride yaptığımız sıkı çalışma ve emeklerin birikimi ile sizlerin aile güvenliği, ebeveynler ve personel takip için kullanabileceğiniz  casus telefon dinleme programını ve yönetim panel serverini yaptık.

2006 yılından beri verilen bu emek Nokia symbian akıllı cep telefonları ile başladı ve günümüz teknolojisine uyum sağlanılarak  sırayla Windows mobile, android ve ios cep telefonları için tasarlanarak mükemmel hale getirildi. Casus telefon dinleme yazılımları Dünya ‘da ki tüm casus telefon dinleme yazılımları incelenerek, diğerlerinden en iyi hale getirildi ve Dünya ‘nın en kaliteli yazılımı sizlere sunulmuştur.

 

 

Bir cevap yazın