BlogCasus TelefonDinleme Cihazıhaber

Cep Telefon Ortam Dinleme

Cep telefonu ile ortam dinleme nasıl olur ?

Cep telefonu ile ortam dinleme özelliği ile çocuklarınızın veya aile bireylerinin bulunduğu ortamda neler oluyor izlemenize ve dinleme yapmanızı sağlayan casus ortam dinleme programını sizlere tanıtacağız. Cep telefonu ortam dinleme nasıl olur, symbian Nokia ve samsung cep telefonlarına yüklenen bu ortam dinleme yazılımı sizin tanımladığınız bir numaradan arandığında akıllı ortam dinleme yazılımı sayesinde, cep telefonu bir belirti vermeden sadece mikrofon özelliği açılmaktadır. Cep telefonu ses, titreşim veya ekran ışığı gibi bir belirti vermesi mümkün değildir bu sayede cep telefonu çantada veya cepte bile taşınıyor olsa, ortam dinleme rahat bir şekilde gerçekleşmektedir. ortam-dinleme

Ortam dinleme özelliği yeni android ve blackbery cep telefonlarının işletim sistemlerinde tercihe göre ortam dinleme ses kayıt özelliği çalışabilmektedir, yani ortam dinleme yapmak için cep telefonunu arama yaparak dinleme yapmanıza gerek yoktur, casus ortam dinleme programı periyodik ayarlarla veya istenildiği bir zamanda ortam dinlemeyi ses kayıt olarak yapar, kayıtları e mail adresinize ses dosyası olarak depolar, siz istediğinizde orta ses kayıtlarını e mail adresinize girerek tarih saat detayları görebilir ve buradan ses kayıtlarını dinleyebilirsiniz. Ortam dinleme programı oda dinleme olarak ta kullanılmaktadır, oda dinleme özelliği ses kayıt olarak kullanılır.

Ortam dinleme için casus böcek diye tabir edilen ortam dinleme cihazı da bir çok kişinin evinde veya iş yerinde  neler olup bittiğini duyabilmek için bu ortam dinleme cihazları kullanılabilmektedir. Ortam dinleme cihazı yazımızdan dinleme cihazları ve özelliklerini görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Motorola Moto G Tanıtım başlıklı makalemizde android, casus ve casus telefon hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın