Özellikler

Casus Telefon Dinleme
Casus Telefon Dinleme Ekran Görüntüsü

 Artık sizden gizli hiç bir şey yapamayacaklar !

Nereye giderlerse gitsinler hep gözünüzün önünde olacaklar !

Casus telefon ve telefon dinleme programları ile tanışın ve gerçekleri duymaya hazır olun !

Sevgili ziyaretçilerimiz akıllı cep telefonu kullanıcıları için geliştirilmiş casus telefon dinleme ve takip programı ile sevdikleriniz, personeliniz, çocuklarınız nerede ? ne yapıyor ? kiminle ne konuşuyor ? Onların cep telefonlarındaki faaliyetlerini izleyin. Sms lerini takip edin, facebook mesajlarını, e postalarını, whatsapp mesajlarını takip edin hatta ve hatta her görüşmelerini kayıt etmek program özelliklerindendir. Cep telefonu casus yazılım sayesinde akıllı gps sistemi ile o anda nerede olduğunu harita üzerinden tespit edin. Gerçekleri öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Bizi diğerlerinden ayıran sadece geçmişimiz ve kalitemiz değil bir çok farkımız olduğunu yazımızın devamını okuduğunuzda göreceksiniz ve bizi tercih ettiğiniz için hiç pişman olmayacaksınız.

Casus-telefon-dinleme.org olarak bir yenisine daha imzamızı attık, casus telefon dinleme programı takip edebilmek için bir bilgisayara sahip olmadan cep telefonunuzdan da istediğiniz yerden takibinizi yapabileceksiniz. Cep telefonu sitesi uygulamamız ile kolayca kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hedef telefonun takibine 7/24 kesintisiz olarak bağlanabilirsiniz.

 

Cep Telefonu Görüşme Kayıtları

Casus telefon programını yüklediğiniz cep telefonunda yapılan her görüşmeyi ses kaydı yaparak, tarih saat ve arayan numara detayları ile birlikte kontrol panelinize ses dosyası olarak yüklenir.Kontrol panelinizde depolanan ses kayıtlarını dilediğiniz zaman giriş yaparak dinleyebilir, pc ye kayıt edebilir veya flash diskte saklayabilirsiniz.

Eş veya sevgililerin tüm Dünya ‘da sıklıkla kullandığı telefon dinleme ve kayıt programı ile şüphelerinize son verin !

Tüm şüphelerinize, Tek çare ! Casus telefon dinleme programları

 

 

 

casus telefon ses kayıt
Casus telefon görüşme kayıt özelliği

Telefon Dinleme Canlı Kontrol Pneli
Casus Telefon Kontrol Paneli

Canlı Kontrol Paneli

Casus Telefon Canlı kontrol panelinize kullanıcı adı şifrenizle ister cep telefonunuzdan isterseniz bilgisayarınızdan 7/24 giriş yaparak, tüm casus telefon fonksiyonları, günlük arama kayıtları, rehber listesi ve isimleri, yüklü uygulamalar, cihazda yapılan tüm bilgileri görebilir ve online yönetim panelinizden hedef cep telefonu nerede olursa olsun uzaktan program ayarlarına ulaşabilir istediğiniz özellikleri aç – kapa yapabilir, program hangi aralıklarla bilgi göndermesini istiyorsanız bu ayarları da uzaktan yapabilirsiniz.

Kolay kullanım için hazırlanmış menülerden hiç bir sıkıntı çekmeden sorunsuz bir şekilde casus telefon dinleme programı özelliklerini takip edebilirsiniz.

Ortam Ses Kayıtları

Online yönetim panelinize giriş yaparak, casus telefon çevresinde yapılan konuşmaları bir ses dosyası kaydı isteyerek yapabilirsiniz.

Ayrıca ortam dinleme ve ses kayıt ayarlanabilir özelliği sayesinde otomatik olarak çevresinde 30 dak. bir ses kayıt yaparak online panelinize göndermektedir buradaki zaman ayarlarını istediğiniz gibi yönetici panelinizden değiştirebilirsiniz.

Ortam dinleme ve ses kayıt ne işe yarar ?

Çocuğunuz, arkadaşıma ders çalışmaya gidiyorum dedi ama bir diskoya gitti! işte tam burada ortam ses kayıt özelliği bu yalanı ortaya çıkarıyor, cep telefonu çevresindeki tüm seslerin aslında çocuğun nerede olduğunu kanıtlamaktadır…Ortam ses kayıt Sadece çok sesli yerlerin kaydını yapmaz, cep telefonu çevresindeki her konuşmayı kayıt edebilir, böylece cep telefonu çevresinde neler olup bittiğini de dinleyebilirsiniz. Bunu yapmak çok kolay yönetici panelinize giriş yapın ve hangi saat ve tarihteki ortam ses kaydını dinleme istiyorsanız üzerine tıklamanız yeterli.

 

 

ses kayıt
Telefon ses Kayıtları ve Ortam Dinleme Kayıtları
Satın Al

casus kamera
Casus telefon gizli kamera

Casus Gizli Kamera

Casus cep telefonu çevresinde neler olup bitiyor, ister otomatik ayarla ister panelden bir komut göndererek, cep telefonu çevresini gizli olarak video kayıdı veya resim çekmenize yarayan casus özellik.

Çekilen video ve resimleri online panele giriş yaparak istediğinizde izleyebilir veya resimleri görebilirsiniz.

Muhteşem casus kamera özelliği ile delil sayılabilecek, bin kelime mi ? 1 resim mi ? bir resim veya video her şeyi açığa çıkarabilir… Panelinizden bu resim veya videoları ister pc de, isterseniz flash belleğe kayıt ederek saklayabilirsiniz.

Casus telefon dinleme

SMS Kısa Mesaj Takip

Casus telefon programını yüklenmiş olduğunuz cep telefonundan gönderilen ve gelen her metin mesajının bir kopyası, mesaj cep telefonundan silinse bile sizin kullanıcı panelinize göndermiş olacaktır.

Sms takip özelliği :

Çocuklar ve gençlerin ellerinden düşmeyen cep telefonundan kimlerle mesajlaştığını ve mesaj içeriğini görebilmenizi sağlayan casus yazılım ile çocuklarınızı kötü ortamlardan ve arkadaşlardan koruyabildiğiniz gibi, personel ve çalışanlarınızın sms trafiğini ele geçirebilirsiniz.

Online panelinize girerek yan resimdeki ekrandan, mesaj içeriğini, gelen veya gönderilen numarayı, saat tarih olarak görebilmektesiniz.

 

Casus telefon programı
Casus telefon sms kayıtları

Cep teefonu yer tespit yazılımı
GPS yer tespit casus program

GPS Yer Tespit ( cep telefonu konum bulma )

En önemli casus özellik cep telefonu yer tespit, cep telefonu yer bulma yazılımı, uzak yönetici panelinden veya program menüsünden istediğiniz zaman aralığında düzenli olarak haritadan cep telefonu yerini, il, ilçe, mahalle ve sokak olarak yer tespiti yapabilirsiniz. Atıyorum programı her 30 dak. bir ayarladığınızda, casus program her 30 dak. bir yer ve konum bilgisini yönetici panelindeki gps bölümüne gönderecek ve bu kayıtları saklayacaktır.

Cep Telefonu GPS Takip 

– Çocuklar gerçekten dershaneye gitti mi ?

– Çalışan personeliniz gerçekten müşteride mi ?

– Eşiniz veya sevgiliniz gerçekten toplantıda mı ?

artık hiç kimse sizi kandıramayacak ve aldatamayacak casus telefon programları ile aldatılmaya son verin !

Gelen ve Giden Çağrılar

Casus telefon programı yüklenmiş cep telefonuna gelen ve giden her çağrıyı saat tarih ve kaç dakika hangi numarayla konuştuğunun listesini gün boyunca kayıt ederek kontrol panelinizde arama kayıtları bölümüne gizlice gönderir.

İstediğinizde panelinize giriş yaparak hangi numaralarla konuşulmuş görebilirsiniz. Bilirsiniz ki cep telefonunda arama kayıtları tek tek silinebiliyor bu casus program özelliği sayesinde kayıtlar silinse dahi çoktan size bildirilmiş olacaktır ki bu sizin için büyük bir delildir.

casus telefon kayıt programı
Casus telefon programı çağrı takip özelliği

Casus web takip
Casus telefon internet takip özelliği

URL (Web Sitesi) Takip

Cep telefonundan girilen tüm web sitesi kayıtlarını kayıt ederek soldaki ekran görüntüsündeki gibi kontrol panelinize gönderir.

Böylelikle cep telefonundan hangi internet siteleri gezilmiş, yasadışı veya kötü içerikli siteler var mı bunları görebilmenizi ve takip edebilmenizi sağlar.

Cep telefonu internet takip:

özelliği ile çocukların hangi siteleri ziyaret ettiği, eşinizin arkadaşlık veya sohbet odaları kayıtları, personeliniz iş zamanında vaktini hangi sayfalarda geçiriyor ? web sitesi takip özelliği sayasinde kayıt altına alabilirsiniz.

Fotoğraf ve Video Takip

Casus cep telefonunda çekilen her resim ve video kaydı, gizlice sizin kontrol panelinize göndermeye yarayan casus multimedya takip özelliği ile cep telefonunda çekilen resimler silinse bile çoktan sizin panelinize gelmiş olacaktır ki bu büyük bir delil sayılmaktadır.

 

 

casus kamera
Casus telefon fotoğraf resim takip özelliği

Casus telefon
Facebookk ve sosyal medya takip özelliği

Sosyal Ağların Takibi

Casus cep telefonunda kullanılan WhatsApp, Facebook, Twitter gibi sasyal ağlarda yapılan sohbetlerin kayıtlarını tutarak sizin kontrol panelinize göndermeye yarayan casus özellik ile sosyal ağ takibinizi yapabilirsiniz.

Sosyal ağlardaki tüm konuşmaları ele geçirerek çocukların arkadaş çevresi, sevgilisi vs. her ilişkisini takip ederek onları koruyabilirsiniz.

iMessage ( internet mesajları ) Takip

imessage bilindiği üzere kısa mesaj servisi yerine internet kullanılarak atılan mesaj sistemidir, bir çok programda sadece sms kayıtları tutulurken iMessage mesajlarını görmeniz mümkün değildir bizim casus telefon dinleme programı ile iMessage kayıtlarını da görmeniz mümkündür.

imessage takip
iPhone için imesage takip özelliği

e posta mail takip
Casus telefon e mail takip programı

E-Mail Takip

E posta takip casus program ile gelen ve giden her e postanın takibini yapabilirsiniz. Genelde şirket çalışanlarının rakiplerle yaptığı e posta diyaloglarını takip etmek ve kötüye kullanılan e mail hesapları için kullanılan e posta takip programı ile şirketinizi güvence altına alabilir, çalışanların verimliliğini arttırabilirsiniz.

 

Rehber Takip

Casus cep telefonu rehber takip özelliği le casus program cep telefonuna yüklendiği anda cep telefonunda kayıt olan tüm numaraları isim ve kayıtlı numara olarak kontrol paneline göndermeye yarayan casus özelliktir. Ayrıca casus program sayesinde tutulan günlükler ve toplantı ve randevu listesinide kayıt altına alabilirsiniz.

 

 

casus teefon
Casus telefon rehber ele geçirme programı

casus telefon dinleme
Casus telefon uzaktan kontrol özelliği

Uzaktan Kaldır

Casus telefonu takip etmeye son verdiğinizde uzaktan kontrol panelinize giriş yaparak cep telefonunda ki casus programın tüm fonksiyonlarını durdurarak yazılımı uzaktan kaldırabilirsiniz.

 

Diğer her soru ve ürünleriniz için buradan casus telefon blog sayfamızı ziyeret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın