Nokia Casus Telefon Programı

Nokia casus telefon dinleme yazılımı
Nokia casus cep telefonu

Nokia Casus Telefon Dinleme Programı

Nokia symbian işletim sistemli cep telefonları için smart spy phone casus telefon dinleme yazılımı, gelişmiş akıllı Nokia cep telefonları için geliştirilmiş dinleme ve takip yazılımıdır.  

Nokia casus telefon programı istenilen hedef telefona 2 dak. gibi kısa bir sürede bluetooth ile gönderilerek kurulumu tamamlanır, yükleme işlemi çok basittir. Casus yazılım yükleme tamamlandıktan hemen sonra siparişinizle alacağınız kullanım kılavuzundaki yönetim komutları hedef telefona sms göndererek yönetici numaranızı tanımlama ve özellikleri açıp kapama işlemlerini uzaktan sms ile yapılabilir.

Bizim ileri teknoloji  Nokia smart spy phone casus telefon dinleme programı, hedef telefonda yapılan görüşmeleri canlı olarak dinlemenizi sağlar, ortam dinleme ve sms takip gibi fonksiyonlar mükemmel çalışmaktadır. Piyasada satılan bazı lisanssız yazılımlar, cep telefonunda donma, kilitlenme ve kapanma gibi sorunlar yaratmaktadır, bizim yazılımlarımızı ofisimizde bizzat deneyerek satın alma imkanınıza sahipsiniz. Nokia casus telefon dinleme programımız ömür boyu aynı telefonda çalışma garantisine sahiptir.

Nokia Casus Telefon Dinleme Programı ile Neler Yapabilirsiniz ? 

ORTAM DİNLEME : Nokia casus cep telefonunu tanımladığınız numaradan arama yaptığınızda, cep telefonu belirti vermeden açılacaktır ve etrafında ki sesleri ve konuşmaları dinleme imkanınız olacaktır.

TELEFON DİNLEME : Nokia casus cep telefonu bir arama geldiğinde sizin numaranıza gizlice arama geldiğini bildiren bir sms gönderir, siz sms i aldığınız anda casus telefonu arayarak gizlice konferans görüşmesine katılır ve telefon dinleme yaparsınız.

SMS KAYITLARI : Nokia casus cep telefonuna gelen ve giden sms kopyaları sizin cep telefonunuza gizlice gönderilir.

ARAMA KAYITLARI : Nokia casus cep telefonuna gelen ve giden arama detaylarını sms ile bilgilendirme alırsınız, casus telefon arandığında arayan telefon numarası gizlice sms ile size yönlendirilir…

SİM DEĞİŞTİ BİLGİSİ : Nokia casuz telefon dinleme programı en iyi özelliklerinden biride sim değişti bilgisi, kullanılan telefona farklı bir sim kart takıldığında anında size sms ile yeni kullanılan telefon numarasını gizlice sms ile bildirmeye yarar.

Nokia symbian tabanlı cep telefonları genelde 2006 – 2010 tarihleri arasında favori olarak kullanılan Nokia markası, günümüzde symbian işletim sisteminde pek cep telefonu çıkarmadığından Nokia casus telefon yazılımı ancak elinizde eskilerden kalma bir cep telefonu var ise kullanabilirsiniz.

Nokia casus telefonlar 2. el az kullanılmış olarak firmamızdan satın alabilirsiniz bu cep telefonları uygun fiyatla, kasaları sıfır olarak değiştirilmiş, garantili olarak satışı yapılmaktadır.  iletişim bölümünden veya müşteri hizmetleri 0216 441 28 27 numaramızdan bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Nokia Casus Telefon dinleme programı  ile ilgili bilgi sahibi olmak istediğiniz her konuda bizlere danışabilirsiniz.

Nokia Casus Cep Telefonu Modeller

Bir cevap yazın