iPhone Telefon Dinleme Programı

iphone_bgiPhone Casus Telefon Dinleme Programı

iPhone casus telefon programı şüpheleriniz ile ilgili delil toplamak, çalışan personelinizin telefonları kötüye kullanmak ve çocuklarınızın takibi açısından büyük önem sağlayan iphone casus telefon yazılımı ile tanışın ve yerli yersiz şüphelere son verin.   Gün boyu nerede, ne yapıyor ? kiminle konuşuyor ? kime sms yazıyor gibi sorulara ipone casus yazılım ile son veriyoruz.          
iPhone casus yazılım tarafından desteklenen modeller :        
iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS ve iPhone 3 yani tüm iPhone modellerini destekler. yazılım sürümü 6.1.3 için  iOS 6 dahil olmak üzere tüm iOS sürümleri de desteklenmektedir.
Özellikleri

 iphone smart spy phone casus telefon programı app formatında 2 dakikada hedef telefona yüklenerek takip etmeye başlanır. Yükleme işlemi için Türkçe ve resimli kullanım kılavuzu ile birlikte gönderilir. 

 • SMS Mesajları görmek – iphone cep telefonunda telefondan gönderilen ve gelen sms faaliyetleri online hesabınıza gönderilir. Cep telefonundan mesaj silinse dahi iphone sms i çoktan göndermiş olacaktır.
 • Arama Kayıt bilgileri – iphone casus telefona gelen ve giden her çağrı, tarih saat ve dakika olarak online panelinize gönderilir.
 • GPS yer belirleme – iPhone casus telefon nerede istediğiniz zaman yer belirleme hizmetini Google haritalardan online görebilme.   
 • Fotoğraf ve Videoların takibi  – iPhone casus telefondan çekilen her resim ve video cep telefonundan sislinse dahi online panelinize çoktan gönderilmiş olacaktır.
 • Rehber kayıtları  – iphone cep telefonunda kayıtlı olan her numara ve isim listesi online panelinize gönderilir.
 • Website URL günlüğü – iphone cep telefonundan gezilen internet siteleri ve sayfaların kayıtlarını sizin için tutar ve online panele gönderir.
 • Telefon Kayıt yeni – iphone cep telefonuna gelen ve giden her çağrının ses kayıtlarını sizin panelinize gönderir.
 • Ortam Kayıt – iphone çevresinde olup bitenleri kayıt ederek sizin online panelinize gönderir.
 • Uzaktan Yönetim – iphone Cep telefonu için özellik açıp kapamak veya programı durdurmak için özel sms komutları ile yönetim
 • WhatsApp Messenger Kayıtları  – iphone cep telefonunda yapılan tüm whatsapp mesajları kayıt edilerek size gönderilir..
İphone yazılımı yüklemek çok basittir özel bir beceri veya bilgiye sahip olunması gerekmez. Türkçe kullanım kılavuzu ve resimli anlatım size yardımcı olacaktır.         

iPhone Casus Program

 Smart phone iphone spy mobile casus telefon yazılımı sipariş sonrası verilen linkten safari kullanılarak indirilir. Kurulum tamamlandıktan hemen sonra sizin adınıza açılan kullanıcı adı ve şifre şifrenizle giriş yaparak tüm aktiviteleri görebilirsiniz.       

 • 1. Adım Satın Alma Çevrimiçi veya Ofisten

  iPhone casus telefon programı online veya ofisimizden satın alabilirsiniz. Kurulum için gerekli olan talimatlar ve resimli kullanım kılavuzu, ürün lisans e mail adresinize ulaştırılacaktır. ödeme sonrası e posta teslimatı 5 ila 10 dakika arasında yapılır.

 • Adım 2: Casus Program Kurma

  indirme  ve kurulum çocuk oyuncağı denilecek kadar basittir.  Cep telefonu safari kullanılarak verilen indirme linkinden iphone casus program yüklenir ve takip başlar.

 • Adım 3: Kayıtlar görmek için online hesapta oturum aç

  iPhone cep telefonundaki takip etmeniz gereken tüm faaliyetleri online paneden görebilirsiniz giriş yapmak için cep telefonu veya bilgisayar kullanabilirsiniz.

ATV PROGRAMIMIZI HABER YAPTI…

Kullanım için hazır iPhone Casus Cep Telefonu

iPhone casus telefon faydaları

1 – iPhone casus telefon yazılımı ile paronolarınızdan kurtarmak için doğru bir seçimdir. Aldatan eşler için ise korkulu rüya diyebiliriz, her spy-phoneşüphenizin arkasından, söylenenlerin rivayet olduğu mu söyleniyor ? paranoyaklıkla mı suçlanıyorsunuz  ? o halde özel dedektiflere binlerce lira ödemenize gerek kalmadan kendi takibinizi yapmanıza olanak sağlayan casus telefon yazılımlarını deneyim ve gerçeklerle yüzleşin.

2 – Çocuklarınız eve geç geldiğinde meraktan ölüyorsunuz biliyoruz ! uykularınız kaçıyor nerede ? kiminle ? başına bir hal mi geldi ? artık onları casus telefon yazılımı ile koruyun ve endişelerinizden kurtulun.

3 – Şirket çalışanlarınız sahaya çıktı mı ? yoksa vaktini farklı bir yerde mi dolduruyor veya rakip firma ile irtibat halinde mi ? çalışanlarınız ile ilgili endişeleriniz mi var ? casus telefon dinleme ve takip yazılımı tam size göre.

Diğer marka model cep telefonları için casus telefon yazılımları inceleyiniz.

Blackberry casus telefon programı  – Blackberry işletim sistemleri için casus telefon dinleme programı.

Android telefon dinleme programı  – Samsung galaxy – sony Ericsson – goole cep telefonları için casus yazılımlar.

Bir cevap yazın