Blackberry Telefon Dinleme Programı

Blackberry telefon dinleme
Blackberry telefon dinleme

BlackBerry Casus Yazılım

Smart Blackberry Mobile Spy  casus telefon dinleme yazılımı, online olarak masaüstünde cep telefonu aktivitelerini, canlı olarak görebilmenize olanak sağlayan casus yazılım, Blackberry cep telefonunda yapılan konuşmaları dinlemeniz ve cep telefonu için ortam dinleme, sms detayları, yer tespiti gibi fonksiyonların mükemmel derecede çalışan Blackberry telefon dinleme programını sizlerle tanıştırmaktan gurur duyuyoruz.

Blackberry casus telefon dinleme programı şirket, aile ve ebeveynler için icat edilmiş ve 37 profosyonel yazılım mühendisi tarafından programlanmış casus yazılım ile gerçekleri kulağınızla duymanın zamanı…

Blackberry casus telefon dinleme yazılımı ile telefon dinleme, ortam dinleme, sms takip, konum bulma özelliklerine, şimdide çekilen resimler ve videoların takip edilme özelliği eklendi. İnternetin olduğu her yerden kullanıcı panelinize isim ve şifrenizle giriş yaparak blackberry cep telefonundaki tüm aktiviteleri görebilir ve dinleyebilirsiniz.

Bu küçük casus programın marifetleri kendinden büyüktür,  yazılımı 2 dakika içerisinde cep telefonuna yükledikten sonra cep telefonunda izlemek istediğiniz tüm faaliyetleri, görmenize olanak sağlar.

 

Blackberry Casus Program Özellikleri

Blackberry smart spy phone software, casus telefon programı, blackberry cep telefonunda yapılan her görüşmeyi ve cep telefonu çevresini, odayı ve çevresini dinleme imkanı sağlar.

Telefon görüşmeleri kayıt.

Ortam dinleme ve kayıt özelliği.

Sms takip özelliği.

BMM takip özelliği.

Cep telefonun yer tespit edebilme gps özelliği.

Çekilen resim ve videoların takibi.

E posta mail takip özelliği.

Gezilen internet sitelerinin takibi.

Cep telefonu rehber kayıtlarının alınması.

ve bir çok yeni özellik… bu casus faaliyetleri ister cep telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan size özel kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak 7 /24 izleyebilirsiniz.

– Blackberry casus telefon yazılımı yükleme sonrası kesinlikle arka planda çalışır ve görünmesi imkansızdır.

– Online takip yapabileceğiniz güvenli panelinize 7/24 ulaşarak takip etmenize olanak sağlar.

Yüksek teknoloji akıllı casus telefon yazılımı ile şirket çalışanlarınızın kontrolünü, çocukların takibini ve eşler arasındaki şüpheleri açığa çıkarma konusunda en etkili yöntem olarak kullanılmaktadır.

 

BlackBerry Casus Telefon Programı

 Smart phone spy casus telefon programı online olarak satın alabilirsiniz.
 Ofisimize gelerek ücretsiz test ederek sahip olabilir ve casus programı 2 dakika gibi kısa bir sürede cep telefonuna yükleyebilirsiniz.  
  • Blackberry casus telefon programı anında indir. – sipariş sonrası 10 dakika içerisinde e postanıza gönderilen linkten casus yazılımı indirerek anında kurulum yapabilirsiniz.
  • Blackberry Kullanım kılavuzu  – yükleme boyunca size yardımcı olacak olan resimli ve Türkçe kullanım kılavuzu size rehberlik edecektir.
  • Blackberry Online Teknik Destek – yardıma ihtiyaç duyduğunuzda müşteri temsilcimiz size 7/24 sınırsız  online destek sağlayacaktır.
  • Ücretsiz Güncellemeler – casus telefon yazılımı yeni sürüm güncellendiğinde , yazılımınız otomatik olarak ücretsiz güncellenir. ( hiç bir işlem gerektirmez )
  • %100 görünmez çalışma – blackberry casuz telefon dinleme yazılımı cep telefonunda fark edilmesi mümkün değildir.
  • Gerçekleri kulağınızla duymaya hazır olun !
  • Casus Cep Telefonları

 

Bir cevap yazın