Android Casus Telefon Programı

android casus telefon dinleme programı
android casus telefon dinleme programı

Android Casus Yazılım

 Android Casus Telefon Dinleme Programı

 Android Smart phone profesyonel  casus telefon yazılımı her android işletim sisteminde çalışan  Android  casus  yazılım, samsung galaxy, motorola, Lg,  sony Ericsson ve  HTC cep telefonları yanı sıra yeni model Motorola Devour ve T-Mobile myTouch 3G!  gibi tüm cep telefonlarını desteklemektedir. samsung galaxy s4 casus cep telefonu

Android casus telefon yazılımı siparişiniz sonrası e mail adresinize, casus programı indireceğiniz link, resimli kullanım kılavuzu ve aktivasyon kodunuz gönderilir, cep telefonuna yazılımı yüklemek için teknoloji bilgisi gerektirmez, programın yüklenme süresi 2 ila 3 dakika arasındadır.

Casus yazılım özelliklerini ve tanıtımını ofisimizde ücretsiz görebilirsiniz veya yükleme yaptırabilirsiniz.

Android casus telefon programı ile telefon görüşme ses kayıtları, ortam ve oda kayıt özelliği.

aldatmaAndroid casus yazılım bir çok ülkede aldatıldığını düşünen eşler tarafından, ebeveynler ise çocuklarını takip etmek, işverenler şirket personelini

izlemek için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Smart spy phone android casus telefon dinleme programı ile hiç bir görüşmeyi kaçırmadan ses kayıtlarını alabildiğiniz gibi, ortam ve çevresini kayıt edebilen casus yazılım, GPS konum bulma yani yer tespiti özelliği ve şimdi yepyeni özellik çekilen resimlerin gizlice size gönderilmesi, gizlice ortam resim çekip gönderme gibi bir çok yeni casus özellikler programa eklenmiştir. Samsung galaxy s3 casus cep telefonu

– Telefon görüşmelerini dinleme ve ses kayıt özelliği. – Android cep telefonunda yapılan görüşmeleri güvenli panelinize internet in olduğu cep telefonu veya pc den giriş yaparak, bu kayıtları 7/24 dinleyebilirsiniz. Çağrı detayları kaç dakika görüşülmüş, saat ve tarih ayrıntıları ile görebilirsiniz.

– Ortam dinleme ve ses kayıt özelliği : Android cep telefonun çevresinde yapılan konuşmaları, oda, iş yeri veya dış ortam seslerini kayıt ederek güvenli giriş panelinize göndermeye yarar.

– Sms ve whatsapp takip : Android casus telefondaki tüm sms ve whatsapp mesajlarını tarih saat ve mesaj içeriklerini sizin için kayıt eder.

– GPS Konum belirleme yer tespit : Android casus telefon dinleme yazılımı ile istediğiniz anda cep telefonunun nerede olduğunu bulabilirsiniz. Cep telefonu sıfır yanılma payı ile konumunu bulabilirsiniz.

– Resimlerin takibi : android cep telefonunda çekilmiş veya silinmiş her resim kopyası cep telefonundan silinse dahi size gönderilir.

YENİ Otomatik ortam resimleri : Android casus yazılım istenilen bir zamanda ortamda gizlice resim çekerek sizin güvenli hesabınıza gönderir.

YENİ Otomatik video kayıt : istenilen zamanda cep telefonu gizlice ortamda video kaydı yaparak size gönderir.

YENİ rehber numaraları ele geçirme : cep telefonunda kayıt olan her numarayı ve kayıtlı isimi size gönderir.

tamamen uzaktan yönetilebilen kullanıcı paneli ile istenilen ayarları web üzerinden değiştirilebilme özelliği olan tek Android casus telefon dinleme yazılımı sadece Tr dedektiflik ve bayilerinin sitelerinde….

  • Anında İndir – sipariş sonrası anında indirip yükleyin.
  • Yükleme Talimatları – her adımda yükleme için resimli ve Türkçe kullanım kılavuzu.
  • Online Teknik Destek – size özel 7/24 online destek müşteri hizmetleri.
  • Ücretsiz Güncellemeler – yazılımınız otomatik olarak ücretsiz güncellenir.

 

iphone-telefon-dinle

Bir cevap yazın